اخبار استان

تلاشهای محیط زیست استان قابل تقدیر است/حمایت دادستان از استفاده فاضلاب شهری در پتروشیمی تبریز

دادستان تبریز در بازدید از طرحهای زیست محیطی پتروشیمی تبریز گفت:تلاشهای همکاران حفاظت محیط زیست و حساسیت مدیر کل این مجموعه در راستای حفظ محیط زیست قابل تقدیر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی: دادستان تبریز در بازدید و جلسه بررسی مشکلات زیست محیطی پتروشیمی تبریز با تقدیر از تلاشهای اداره کل حفاظت محیط زیست و حساسیت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در پیگیری مسائل زیست محیطی استان گفت:  سلامت مردم و محیط زیست یکی از مصادیق مهم حقوق عامه است و ما در این زمینه با کسی مماشات نمی‌کنیم و در کنار این موضوعات نیز از رونق تولید و اشتغال نیز حمایت کرده و سعی میکنیم به یک نقطه تعادل برسیم که هیچکدام از این دو موضوع آسیب نبیند.
وی افزود:با توجه به گزارشهای ارائه شده توسط مدیران این مجموعه که نشان از دغدغه های زیست محیطی دارند و اقدامات خوبی در راستای کم کردن اثرات زیست محیطی انجام داده اند که این دغدغه ها و اقدامات امیدوار کننده است.
علیلو با اشاره به برنامه زمانبندی اقدامات محیط زیستی که قبلا تدوین شده گفت: می بایستی پتروشیمی تبریز با دغدغه مندی و سرعت بیشتر طبق برنامه زمانبندی برنامه ها را انجام دهد.
دادستان تبریز در خصوص عملی شدن طرح استفاده پتروشیمی تبریز از فاضلاب شهری تبریز گفت:این طرح یک طرح منطقی و قابل توجیه است و سریعا اطلاعات کامل و کافی را برای اجرای این طرح توسط شرکت آماده گردد تا جلسه تخصصی مشترک با دستگاههای ذیربط انجام و مطمئنا این عزیزان را نیز متقاعد خواهیم کرد که از این طرح حمایت کنند چرا که برای ما حفظ منافع استان بالاتر از سایر منافع شخصی و دستگاهی است.

 
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد