اولین جشنواره مجازی هنر و محیط زیست استان آذربایجان شرقی

همزمان با هفته محیط زیست از وب سایت جشنواره مجازی هنر و محیط زیست توسط مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی، مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی همزمان با هفته محیط زیست طی مراسمی از وب سایت اولین جشنواره مجازی هنر و محیط زیست رونمایی کرد.


حمید قاسمی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جامعه و لزوم رعایت و پروتکل های بهداشتی در اجرای برنامه های هفته محیط زیست، اظهار داشت: فرآیند هدایت مجازی شرکت‌کنندگان در جشنواره و بسترسازی فنی مناسب برای ارتباط تعاملی حاضران در اولین جشنواره مجازی هنر و محیط زیست استان آذربایجان شرقی پیش بینی و اجرا شده‌ است.



وی با تاکید بر نقش و جایگاه ویژه هنر در عرصه های مختلف به منظور فرهنگ سازی در حوزه محیط زیست، اظهار داشت: با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و گسترش شبکه های اجتماعی نگاه فرصت محور به این مقوله در اولویت اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی قرار دارد.



گفتنی است علاقه مندان به شرکت در اولین جشنواره مجازی هنر و محیط زیست ویژه استان آذربایجان شرقی با موضع حفظ حیات زمین در گرو افزایش آگاهی درباره تنوع زیستی در بخش های: اینفوگرافی عکس، فیلم و مستند، موشن گرافی، انیمیشن و پادکست می توانند آثار خود را از تاریخ 20 خرداد ماه الی 10 تیر ماه 1399 با مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس honar-mohitzist.ir  ارسال نمایند.



داوری آثار ارسالی: 10 الی 12 تیرماه و روز اعلام نتایج13 تیر ماه مصادف با میلاد امام رضا(ع) - مصادف با روز محیط بان خواهد بود.



انتهای پیام/

 
نسخه قابل چاپ
سال 1398  سال رونق توليد