.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
فراخوان و اطلاعیه ها
 • کد خبر: d608711
 • تعبیه و ساماندهی باکس های تفکیک از مبدا در سطح شهر
  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تعبیه باکس های تفکیک از مبداء در سطح شهر خبر داد .
 • 1397/11/11 پنجشنبه2019-01-31T08:43:07+03:30.
 • به گزارش نصر، اصغری با اشاره به مطلب فوق فاز جدید طرح گسترده تفکیک از مبدا در مناطق دهگانه به زودی اجرا شده و به صورت گسترده در سطح شهر نمایان خواهد شد .
   وی گفت: تمامی باکس های مخصوص پسماند خشک پس از بازسازی و رنگ آمیزی نیز به صورت ساماندهی و مکان یابی دقیق آن در محلات مستقر خواهند شد .
  اصغری در ادامه تصریح کرد با توجه به پیگیری های معاون خدمات شهری شهرداری تبریز و پس از هماهنگی های صورت گرفته در کمسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز ، تعبیه باکس های مخصوص پسماند خشک در دستور کار قرار گرفته تا خدمت‌رسانی به صورت کامل به شهروندان بعمل آید .

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز با تشریح برنامه ریزی های انجام گرفته برای تفکیک زباله در منازل گفت : مدیریت پسماند در تمامی شهرهای جهان با شاخص‌های شناخته می شود و طرح تفکیک از مبدا تولید کمپوست و تولید انرژی از زباله نمی‌توانند مانع و مداخله‌گر یکدیگر باشند .
   
  اصغری در پایان گفت : طرح گسترده تفکیک از مبدا و ساماندهی باکس های مخصوص پسماند خشک در سطح شهر با همکاری و مشارکت معاونت خدمات شهری مناطق ده گانه در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اجرا می شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نسخه قابل چاپ