.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
فراخوان و اطلاعیه ها
 • کد خبر: 8aa3840
 • ایمنی محیط کاری در واحدهای صنعتی ضرورتی پیشگیرانه است
  ئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه با اشاره به ایجاد واحدهای سلامت و ایمنی در واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: ایمنی محیط کاری در واحدهای صنعتی ضرورتی پیشگیرانه برای پرهیز از حوادث ناشی از کار در این فضاهاست.
 • 1398/3/21 سه‌شنبه2019-06-11T08:11:22+04:30.
 • غلامرضا زارعی روز دوشنبه در بازدید از واحدهای سلامت و ایمنی کار واحدهای تولیدی و صنعتی مراغه افزود: وجود واحد HSE (محیط زیست،ایمنی و سلامت کار) در جهت ایمن سازی فضاهای کار و تولید ضروری بوده و نوعی سرمایه گذرای برای صیانت از نیروی انسانی است.

  وی ادامه داد: ایجاد فضای مناسب برای تولید به ویژه در واحدهای صنعتی بزرگ و متوسط و پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در کنار بهبود بازده کاری از اهداف اساسی در ایجاد واحدهای ایمنی و سلامت کار است.
  زارعی گفت: بررسی وضعیت سلامت و ایمنی واحدهای صنعتی این شهرستان می‌تواند در راستای کاهش مشکلات و نیز افزایش کیفیت کاری نیروی انسانی در واحدهای تولیدی مؤثر باشد.
  وی با اشاره به بازدیدهای دوره‌ای از واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان افزود: در این راستا، پایش های زیست محیطی و سلامت و ایمنی کار به صورت ماهانه انجام می‌شود.
  وی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۰ مورد پایش زیست محیطی به صورت ماهانه از واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان انجام شده است.
  وی اضافه کرد: هم اکنون ۱۰ واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان دارای واحد HSE (ایمنی و سلامت کار) هستند و با ادارات کار، محیط زیست و علوم پزشکی برای پایش سلامت محیط کاری همکاری دارند.
  زارعی افزود: تبادل نظر و حضور مستمر مسئولان واحدهای سلامت و ایمنی کار واحدهای صنعتی و تولیدی منطقه در کنار سمن‌های زیست محیطی می‌تواند در زمینه رفع مشکلات زیست محیطی و سلامت کار مؤثر واقع شود.
  وی با اشاره به وضعیت زیست محیطی واحد کاوه سودا نیز گفت: سیستم "بک فیلتر" و سه دستگاه فیلتر پرس برای کاهش و فشرده سازی پساب و پسماندهای صنعتی در این واحد صنعتی در حال راه اندازی است.
  شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

   
  امتیاز دهی
   
   

  نسخه قابل چاپ