.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 2940633
 • کلنگ زنی پاسگاه محیط بانی تالاب قره قشلاق
      به مناسبت هفته محیط زیست مراسم کلنگ زنی پاسگاه محیط بانی تالاب قره قشلاق در روستای قره قشلاق از توابع شهرستان بناب با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان بناب برگزار شد.
 • 1398/3/19 يكشنبه2019-06-09T14:09:39+04:30.
 •     به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی :در مراسم کلنگ زنی این پاسگاه محیط بانی مدیرکل حفاظت محیط زیست ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین اظهار داشت: این پاسگاه که در روستای قره قشلاق احداث می شود در زمینی به مساحت 1100 مترمربع و زیربنای 192 متر مربع و با اعتیار بالغ بر 6 میلیارد  ریال احداث می شود.

      حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست با بیان اینکه پیگیر ارتقاء تالاب قره قشلاق بناب به زیستگاه حیات وحش هستیم، گفت: با توجه به وجود تالاب قره قشلاق و آب و هوای مناسب به شورای عالی محیط زیست پیشنهاد شده است این منطقه به پناهگاه حیات وحش ارتقاء پیدا کند که ساخت این پاسگاه می تواند در این تصمیم موثر باشد.

  در ادامه این مراسم فرماندار بناب با تاکید بر اینکه تالاب قره قشلاق دارای پتانسیل و ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف است، اظهار داشت: این تالاب می تواند در رونق و بهبود معیشت مردم منطقه بخصوص اهالی روستای قره قشلاق بسیار موثر باشد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ