.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 62c00d8
 • آغاز عملیات اجرایی وتحقیقاتی بررسی آبهای زیرزمینی منطقه بناب و مراغه توسط تیم دانشگاهی
  در جلسه مشترک تیم علمی و اجرایی در محل دفتر معاونت امور اقتصادی استاندار تاکید بر ادامه عملیات اجرایی برنامه پایش و آلودگی احتمالی صنایع بزرگ استان با محوریت کاوه سودا آغاز شد.
 • 1398/3/11 شنبه2019-06-01T11:42:21+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: این جلسه در محل دفتر معاونت اقتصادی استاندار و با هدف هم افزایی توسعه فعالیتهای نظارتی اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد.
  افزودنی است: این جلسه با حضور مدیران اداره کل حفاظت محیط زیست استان،متخصصینی از مراکز علمی و تحقیقاتی (پارک علم و فن آوری،دانشگاه تبریز،دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و دانشگاه شهید مدنی) و مدیران شرکت کاوه سودا به ریاست دکتر جهانگیری معاون امور اقتصادی استاندار برگزار شد.
  در این جلسه برنامه عملیاتی تیم علمی در خصوص ایجاد شبکه پایش آلاینده های احتمالی آب و خاک در منطقه ارائه و وارد فاز اجرایی شد.
  بر اساس این گزارش: نظارت بر انجام این پروژه بر عهده اداره کل حفاظت محیط زیست استان ،استانداری و نهادهای نظارتی بوده و مقرر شد مدیران کارخانه کاوه سودا نیز همکاریهای لازم را با این گروه داشته باشند.
  علی جهانگیری معاون امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی در این جلسه گفت: این روش که با اجماع مراکز علمی، تحقیقاتی و دستگاههای اجرایی شکل گرفته روش خوبی است و بایستی به دور از جنجال و با یک روش علمی،کارشناسی و همه جانبه این برنامه انجام و امیدوارم بتوانیم با حل این مشکل الگویی مناسبی  برای حل سایر مشکلات زیست محیطی صنایع و واحدهای بزرگ استان باشیم.
  وی افزود: بایستی این طرح با دقت بیشتر اجرایی و نتایج آن در سریعترین زمان ممکن به اطلاع مردم برسد.
  حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گفت: ما به به منظور پاسخ به دغدغه های دوستداران ، علاقمندان محیط زیست و نمایندگان محترم استان در خصوص احتمال آلودگی آبهای زیر زمینی بواسطه فعالیت کارخانه کاوه سودا به صورت عمومی از دانشگاهها و مراکز مستقل تحقیقاتی دعوت به عمل آورده بودیم که خوشبختانه مراکز علمی و تحقیقاتی استان در کوتاهترین زمان پروپوزال این پروژه عملیاتی را انجام دادند.
  وی افزود: اداره کل حفاظت محیط زیست استان با تمام توان در حل مسائل زیست محیطی صنایع و واحدها پیشگام بوده و از فعالیتهای زیست محیطی تمامی واحدهای صنعتی حمایت می نماید.

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ