.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: bdf5cc3
 • تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی از تاکیدات هوشمندانه نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز 
  مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از رهنمودها و تاکیدات هوشمندانه  نماینده  محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز در خصوص مسائل زیست محیطی تقدیر کرد.
 • 1398/3/11 شنبه2019-06-01T11:25:38+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با تقدیر از بیانات و رهنمودهای حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز در خصوص مسائل زیست محیطی گفت: تاکیدات هوشمندانه و حساسیت وِیژه ایشان بر روی مسائل زیست محیطی همیشه راهگشا و دلسوزانه بوده است.
  وی افزود: امام جمعه محبوب تبریز در تمامی خطبه های نماز جمعه توصیه هایی را در خصوص اهمیت حفظ محیط زیست داشته اند و خوشبختانه رهنمودهای ایشان در حفظ محیط زیست استان بسیار موثر بوده است. 
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نماز جمعه را محور همدلی ،اتحاد و همراهی و بهترین مکان برای ارائه گزارش عملکرد به مردم دانست و افزود: در راستای تحقق فرمایشات نماینده محترم ولی فقیه در اولین فرصت در نماز جمعه حضور یافته و گزارشاتی از وضعیت محیط زیست استان و صنایع مورد اشاره ایشان خواهم داشت.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در پایان نیز با تقدیر مجدد از نماینده ولی فقیه در استان و رسانه ها گفت: همکاران این اداره کل در راستای عمل به وظایف قانونی خود از هیچگونه کوششی فرو گذار نخواهد کرد.  

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ