.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 819ddbe
 • آماده باش یگان محیط زیست آذربایجان شرقی در برابر سیل احتمالی
  مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از آماده باش نیروهای این اداره کل در تمامی مناطق تحت مدیریت استان برای کمک به طبیعت گردان در مواجه با سیل احتمالی خبرداد.
 • 1398/1/10 شنبه2019-03-30T16:13:13+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی در خصوص احتمال سیل و سیلاب در برخی از مناطق استان افزود: تیم واکنش سریع یگان محیط زیست جهت کمک به مدیریت بحران استان برای مقابله با سیل و سیلاب احتمالی در آماده باش کامل هستند.
  وی ادامه داد: تمامی نیروهای یگان در مناطق تحت مدیریت این اداره کل در ماموریت ها و گشت های خود به طبیعت گردان توصیه های لازم را در خصوص نحوه برخورد در هنگام بروز سیلاب ها و سیل ارائه می دهند.
  قاسمی همچنین از لغو مرخصی تمام مدیران شهرستانی و استانی خبر داد و گفت: تمامی مدیران موظف به همکاری با ستاد مدیریت بحران استانداری هستند.
  وی اظهار داشت: تمامی خودروهای عملیاتی این اداره کل با تجهیزات کامل آماده کمک رسانی به گرفتار شدگان در سیل و سیلاب هستند.
  مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی همچنین از طبیعت گردان و گردشگران نوروزی خواست از اتراق در مسیل ها و حاشیه رودخانه ها خوددرای کنند.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ