.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: aac5312
 • نقش محیط بانان در حفط محیط زیست بی بدیل است
  مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی  در نشست صمیمی با محیط بانان منطقه حفاظت شده ارسباران نقش محیط بانان را در حفظ محیط زیست بی بدیل و تاثیر گذار دانست.
 • 1398/3/27 دوشنبه2019-06-17T09:36:09+04:30.
 • مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان که به مناسبت هفته محیط زیست دیداری صمیمی با محیط بانان منطقه حفاظت شده ارسباران داشت گفت: نقش محیط بانان در حفظ و حراست از محیط زیست بی بدیل و ستودنی است.

  وی افزود: محیط بانان ثابت کرده اند که با تقدیم جان خود از محیط زیست حراست می نمایند.

  قاسمی گفت: در استان آذربایجان شرقی بیش از 13 درصد مساحت کل استان تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست است که این مناطق با تلاش های خالصانه و بی ادعای محیط بانان و همکاران ما به صورت شبانه روزی حفظ و مدیریت می گردد.

  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به کمبود محیط بان و حقوق و دستمزد همکاران گفت: این محدودیتها به هیچ وجه از مسئولیت ما نکاسته و همکاران عزیز و سختکوش محیط زیست بدون توجه به مادیات در حفظ محیط زیست استان از هیچگونه کوششی فروگذار نیستند.

  افزودنی است : مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و جمعی از مدیران اداره کل در طی دو روز حضور در مناطق حفاظت شده از وضعیت جنگلهای ارسباران،پاسگاههای محیط بانی شهرستانهای جلفا ،خداآفرین،کلیبر و ورزقان و پاسگاه محیط بانی در دست احداث تازه کند نیز بازدید کردند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ