منو
بيشتر
اخبار دریاچه ارومیه
ناصر رحیم نیا
محیط بان پناهگاه حیات وحش کیامکی بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: محیط بان پناهگاه حیات وحش کیامکی در حوزه ماموریت کاری خود بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی،حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زست استان گفت :ناصر رحیم نیا از محیط بانان پناهگاه حیات وحش کیامکی دیشب در مسیر پاسگاه محیط بانی میاب بر اثر تصادف با یک خودرو مجروح و به بیمارستان مرند منتقل و علیرغم اقدامات تخصصی تیم پزشکی بر اثر شدت جراحات وارده بامداد امروز درگذشت.
وی: با تسلیت به خانواده محترم این محیط بان سانحه دلخراش فوق را شوکی بزرگ برای جامعه محیط بانان و دوستداران محیط زیست استان و کشور دانست.
مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم با تصویب لایحه جامع حمایت از محیط بانان در مجلس  شورای اسلامی بتوانیم بخشی از تلاشهای بی ادعای حافظان طبیعت را جبران و امکان حمایت بیشتر از خانواده های این عزیزان را فراهم نماییم.
افزودنی است: محیط بان ناصر رحیم نیا 36 ساله متاهل و دارای دو فرزند و اهل روستای چبقلو شهرستان بناب می باشد.
کلمات کليدي
جان باختن محیط بان،کیامکی،ناصر رحیم نیا،تصادف
 
امتیاز دهی
 
 
حسین میرزایی
0
0
1396/7/25 12:44:02
به نام خدای عزیز.حقیقتاً شوکه وخیلی متاسف شدم.خداوند متعال رحمتشون کنه و به خانواده این همکار عزیز صبر بده.به دوستان و همکاران عزیز اداره کل وخصوصاً محیطبانان بی ادعا و سخت کوش استان تسلیت عرض می کنم.

بيشتر