منو
بيشتر
اخبار محیط زیست استان
پسماند
1397/11/11 پنجشنبه تعبیه و ساماندهی باکس های تفکیک از مبدا در سطح شهر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تعبیه باکس های تفکیک از مبداء در سطح شهر خبر داد .

به گزارش نصر، اصغری با اشاره به مطلب فوق فاز جدید طرح گسترده تفکیک از مبدا در مناطق دهگانه به زودی اجرا شده و به صورت گسترده در سطح شهر نمایان خواهد شد .
 وی گفت: تمامی باکس های مخصوص پسماند خشک پس از بازسازی و رنگ آمیزی نیز به صورت ساماندهی و مکان یابی دقیق آن در محلات مستقر خواهند شد .
اصغری در ادامه تصریح کرد با توجه به پیگیری های معاون خدمات شهری شهرداری تبریز و پس از هماهنگی های صورت گرفته در کمسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز ، تعبیه باکس های مخصوص پسماند خشک در دستور کار قرار گرفته تا خدمت‌رسانی به صورت کامل به شهروندان بعمل آید .

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز با تشریح برنامه ریزی های انجام گرفته برای تفکیک زباله در منازل گفت : مدیریت پسماند در تمامی شهرهای جهان با شاخص‌های شناخته می شود و طرح تفکیک از مبدا تولید کمپوست و تولید انرژی از زباله نمی‌توانند مانع و مداخله‌گر یکدیگر باشند .
 
اصغری در پایان گفت : طرح گسترده تفکیک از مبدا و ساماندهی باکس های مخصوص پسماند خشک در سطح شهر با همکاری و مشارکت معاونت خدمات شهری مناطق ده گانه در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اجرا می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ