منو
بيشتر
اخبار محیط زیست استان
شکار
1397/7/24 سه‌شنبه سرپرست اداره حفاظت محیط زیست اسکو خبر داد؛ بازداشت 7 شکارچی غیر مجاز در منطقه حفاظت شده سهند سرپرست اداره حفاظت محیط زیست اسکو از بازداشت 7 شکارچی غیر مجاز در منطقه حفاظت شده سهند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، "عباس نصیری" از بازداشت 6 شکارچی غیر مجاز در منطقه حفاظت شده سهند خبر داد و افزود: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اسکو در گشت های شبانه خود در منطقخ حفاظت شده سهند سه گروه از شکارچیان متخلف را بازداشت کرد.

وی افزود: گروه اول که دو نفر بودند مبادرت به شکار یک سر خرگوش با یک قبضه اسلحه تک لول ساچمه زنی کرده بودند و گروه دوم شکارچیان غیر مجاز که سه نفر بودند، اقدام به شکار 5 سر خرگوش با اسلحه تک لول کرده اند.

نصیری ادامه داد: گروه سوم شکارچیان غیر مجاز در منطقه حفاظت شده سهند نیز که دو نفر بودند، مبادرت به شکار 4 سر خرگوش با اسلحه تک لول نیمه خودکار کرده بودند که همگی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست اسکو گفت: در مجموع 7 شکارچی غیر مجاز توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اسکو دستگیر و سلاح ها و شکارهای غیرمجاز آن ها ضبط شد.

نصیری افزود: این شکارچیان متخلف که اقدام به کشتن 10 سر خرگوش در منطقه حفاظت شده سهند کرده بودند به مراجع قضایی تحویل شده و هم اکنون مراحل رسیدگی به پرونده تخلفات آن ها در دادگاه جریان دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ