منو
بيشتر
اخبار برگزیده
داود قاسم زاده
1397/11/9 سه‌شنبه اعلام برنامه های گرامیداشت روز جهانی تالاب ها در آذربایجان شرقی رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه های گرامیداشت روز جهانی تالاب ها در آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، "داود قاسم زاده" برنامه های روز جهانی تالاب را اعلام کرد و گفت: هم زمان با روز جهانی تالاب ها، برنامه های گرامیداشت این روز در آذربایجان شرقی نیز در تالاب بین المللی قوری گول اجرا می شود.
وی افزود: گرامیداشت روز جهانی تالاب ها با شعار «ما در مواجهه با تغییر اقلیم نا توان نیستیم، خشک کردن تالاب ها را متوقف کنید» دوازدهم بهمن در تالاب بین المللی قوی گول برگزار می شود.
قاسم زاده ادامه داد: هم زمان با این مراسم نمایشگاه عکس تالاب ها نیز در سایت پرنده نگری تالاب بین المللی قوری گول افتتاح و همچنین برنامه آموزشی ویژه اعضای تشکل های زیست محیطی شهرستان بستان آباد برگزار می شود.
وی اضافه کرد: در روستاهای اطراف تالاب قره قشلاق با همکاری اداره حفاظت محیط زیست بناب و تشکل های زیست محیطی، کارگاه های آموزشی ویژه جوامع محلی و نیز مسابقات داستان نویسی، نقاشی و عکاسی برگزار می شود.
قاسم زاده گفت: اختتامیه این برنامه نیز در بناب و با تجلیل از مشارکت کنندگان در مسابقات عکس و نقاشی تالاب های استان برگزار می شود.
رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی ادامه داد: کارشناسان حفاظت محیط زیست در طول مدت اجرای این برنامه در برنامه های رادیویی و تلوزیونی و با محوریت آموزش های زیست محیطی نیز حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ