منو
بيشتر
اخبار برگزیده
استخدام
1397/11/2 سه‌شنبه استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی از استخدام برای مشاغل کارشناسی و مامور اجرایی محیط زیست در این اداره کل حبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: جمال بابایی معاون توسعه مدیریت منابع اداره با اعلام این خبر گفت: در اجراي ماده (44) قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي كشور براي جذب در (سازمان حفاظت محیط زیست) از روز یکشنبه مورخ 30 دی‌ماه 1397 از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ 9 بهمن‌ماه 1397 خاتمه می یابد.

وی افزود: متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.
بابایی گفت: در این آزمون 13 نفر کارشناس و مامور اجرایی در سطح استان جذب خواهد شد.

افزودنی است: ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ 17 اسفندماه 1397 برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاريخ و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ