اخبار استان

برگزاری دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکلهای آذربایجان شرقی

🇮🇷 *دولت مردمی ،ایران قوی * 🇮🇷

برگزاری دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکلهای آذربایجان شرقی

دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌ نهاد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندارو مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی بعنوان ناظرین این انتخابات در محل سالن اجتماعات استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی ، تراب محمدی معاون سیاسی امنیتی استان در این باره گفت : در این دوره از انتخابات نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان  آذربایجان شرقی حضور پررنگی داشتند و پس از بیان برنامه‌ها و ایده‌ها توسط کاندیداها، این انتخابات برگزار شد.

 وی در این جلسه ابزار داشت: کلیه  سازمان مردم‌نهاد در سطح استان  زمینه فعالیت‌هایشان متنوع است و‌عمدتا در راستای حفاظت محیط زیست ، مبارزه با اعتیاد، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خیریه و یا سایر امور فرهنگی واجتماعی فعالیت دارند که تلاش‌های همه این عزیزان قابل تقدیر است.

محمدی با اشاره به اینکه اولویت استانداری مبارزه با آسیب های اجتماعی و رشد و بهبود وضعیت استان است، بیان کرد: بدون هیچ شائبه‌ای در راستای ردیف‌های ابلاغی اعتبارات از طرح های سازمان‌های‌مردم‌نهاد در هر زمینه‌ای حمایت می‌کنیم و دعوت می‌کنیم این عزیزان بیش از پیش با استانداری در ارتباط باشند.

شهنام اشتری مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی نیز بعنوان ناظر این انتخابات گفت : امروز ما شاهد برگزاری دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد هستیم که به صورت همزمان در ۲۹ استان کشور برگزار می‌شود و امیدواریم این انتخابات و انتخاب نمایندگان اصلح منشا و خیر و نیکی برای استان باشد.

اشتری تاکید کرد: تمامی ضوابط و اساسنامه هیات اجرایی به این عزیزان ابلاغ شده است و افراد منتخب وظیفه دارند به عنوان نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان در تمامی جلسات حضور داشته باشند و همچنین وظیفه دارند بر فعالیتها نقش راهبری و‌نظارت داشته باشند. 
بيشتر