اخبار استان

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت محیط بانان استان رنجان

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت محیط بانان استان رنجان

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی شهادت مظلومانه محیط بانان استان زنجان را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، حسن عباس نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان  در پی شهادت مظلومانه دو محیط بان منطقه حفاظت شده فیله خاصه استان زنجان طی عصر روز گذشته به دست شکارچیان متخلف با صدور پیامی این واقعه را به خانواده این محیط بان و همکاران حفاظت محیط زیست استان زنجان تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لكن لا تشعرون
خبر عصر روز گذشته مبنی بر شهادت جانگداز شهیدان مهدی مجلل و میکائیل هاشمی موجب تاسفی عمیق و حزن و اندوه تمامی دوستداران محیط زیست و همکاران اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی شد.
تحمل سختی های طاقت فرسای حفاظت از طبیعت، جز برای آنها كه دل به طبيعت بسته اند نا ممکن است و چه كسي مرارت های محافظت از این نعمت های خدادادی را در مقابل چشم طمع متجاوزان طماع و بي‌رحمان به حیات وحش و طبیعت را به جان مي‌خرد، جز آنان که آرامش‌شان در حفظ آرامش زیبایی های خدادادی است.
همکاران محیط بان ما چیزی شیرین تر و عزیزتر از جانشان ندارند که برای حفظ طبیعت و این نعمت های خداوند منان تقدیم کنند و این شهیدان عزیز گران ترین و عزیزترین دارایی اش را در راه انجام وظیفه سنگین خود تقدیم کرد.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محيط زيست استان زنجان و خانواده و بازماندگان داغدار این شهیدان والامقام تسليت عرض و از درگاه خداوند متعال براي آن شهیدان آرزوی علو درجات دارم.
حسن عباس نژاد
مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی
بيشتر
سال 1399سال جهش تولید