اخبار استان

آماده‌باش مسئولان و عوامل اجرایی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در ایام نوروز

تمامی مسئولان و عوامل اجرایی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی جهت پیشگیری از تخلفات احتمالی زیست محیطی در آماده باش هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: تمامی مدیران شهرستانی ، استانی و عوامل اجرایی اداره کل حفاظت محیط زیست استان در ایام نوروز به صورت شبانه روزی در آماده باش کامل هستند.
افزودنی است: در ایام تعطیلات نوروزی زمینه برای بروز زمین‌خواری و کوه‌خواری نیز وجود دارد، و امکان دارد بعضی از افراد در این روزها اقدام به کاشت درخت و یا دیوارکشی در زمین‌های بیرون از املاک خود می‌کنند؛ اما با نظارت و پایشی که ماموران یگان حفاظت محیط زیست در مناطق تحت حفاظت خواهند داشت و از طریق هماهنگی‌های صورت پذیرفته با دستکاه قضایی،نیروی انتظامی، دهیاری‌ها و استفاده از اطلاعات مردمی، جلوی این قبیل تخلفات گرفته می‌شود.
اضافه می نماید: این آماده باش در دو بخش یگان حفاظت محیط زیست که وظیفه نظارت و جلوگیری از تخریب، تصرف و تعرض به مناطق تحت حفاظت این اداره‌کل و کارشناسان محیط انسانی که به‌صورت شبانه‌روزی واحدها و صنایع را از حیث آلایندگی کنترل می‌کنند، است.
لذا از مردم عزیز استان در خواست می گردد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب با شماره تلفن های 041-33343513و 33355909 به کشیک های ثابت این اداره کل اطلاع دهند.
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد