اخبار استان

محیط ‌بانان شهید جهادگران بی ادعای حفظ محیط زیست هستند

محیط ‌بانان شهید جهادگران بی ادعای حفظ محیط زیست هستند

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در حاشیه مراسم ادای احترام به مقام محیط بان شهید حنیفی گفت: محیط ‌بانان شهید جهادگران بی ادعای واقعی حفظ محیط زیست هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حسن عباس نژاد مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در حاشیه این مراسم گفت: محیط بانان شهید جهادگران بی ادعا و مخلص حفظ محیط زیست هستند.
وی افزود: اجر این جهاد نزد خداوند محفوظ و شهدای گرانقدری که در این راه جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند با خون خود به محیط زیست کشورمان جان تازه‌ای اهدا کردند.
عباس نژاد افزود:محیط بانان افراد زحمتکش و سختکوشی هستند که بدون هیچ چشم داشتی در مقابل متعدیان به محیط زیست، شکارچیان غیرمجاز و دشمنان طبیعت و زمین خواران ایستادگی می کنند.
افزودنی است:مدیر کل به همراه جمعی از مدیران حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی و محیط بانان با حضور بر سر مزار محیط بان شهید بهرام حنیفی ادای احترام کردند.
شایان ذکر است شهید بهرام حنیفی در سال 1383 در حین گشت زنی در منطقه حفاظت شده سهند مورد هدف شکارچی غیرقانونی قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل گردید و مزار ایشان در روستای اربط از توابع شهرستان اسکو است.


 
بيشتر
سال 1399سال جهش تولید