اخبار استان

لزوم گفتمان سازی پیرامون مسائل محیط زیستی

نماینده ولی فقیه آذربایجان شرقی در دیدار با مدیران حفاظت محیط زیست استان بر ضرورت گفتمان سازی پیرامون مسائل محیط زیستی و در الویت قرار دادن آن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی، در اولین روز از هفته محیط زیست مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی بر ضروت رعایت مسائل محیط زیستی از سوی تمامی آحاد جامعه و کاهش آلایندگی ها و آلودگی آب و هوا تاکید کرد و افزود: در سالهای اخیر حساسیت ها  به منظور حفظ محیط زیست افزایش یافته که این مسئله بر ضرورت برنامه ریزی دقیق برای کاهش آلایندگی صنایع می افزاید.


وی در این دیدار با اشاره به سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر ضرورت گفتمان سازی پیرامون مسائل محیط زیستی و در الویت قرار دادن آن از سوی عموم مردم و سازمان های متولی از جمله اداره کل حفاظت محیط زیست استان تاکید کرد.

 در این دیدار حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات و برنامه های این اداره کل، خواستار توصیه و رهنمود های نماینده محترم ولی فقیه برای پیش برد برنامه های این اداره کل در سال جدید شد.

همچنین  در این دیدار کتاب بهشت آذربایجان پیرامون معرفی تنوع زیستی استان آذربایجان شرقی به حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم اهدا گردید.


انتهای پیام/

 
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد