منو
بيشتر
اخبار محیط زیست استان
ساخت وساز ممنوع
1395/12/26 پنجشنبه هرگونه ساخت ساز در ایام نوروز دراراضی ملی ممنوع است    مسئول اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خداآفرین گفت:برای جلوگیری از تجاوز افراد سودجو در ایام تعطیلات نوروز، هرگونه ساخت و ساز دارای مجوز، بدون هماهنگی با ارگان متولی ممنوع است .


   به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی ، حمید غفاری مسئول حفاظت محیط زیست شهرستان خداآفرین با اعلام این خبر گفت : در راستای اجرای  سیاستهای کلی نظام در حوزه محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری برای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی این تصمیم در کارگروه مشترک ستاد مبارزه با زمین خواری و ساخت و سازهای غیرمجاز و کارگروه حفاظت از اراضی ملی داخل مناطق حفاظت شده و مناطق آزاد شهرستان خداآفرین گرفته شد.
  غفاری گفت : دهیاران و شوراهای اسلامی هر روستا موظفند از این گونه ساخت و سازها جلوگیری کنند و موضوع را به اداره های حفاظت محیط زیست ، منابع طبیعی و نیروی انتظامی مستقر در حوزه ی خود گزارش دهند.
   وی همچنین گفت : در این کارگروه نیروهای نظامی و هنگ مرزی با دستور رئیس دادگستری شهرستان موظف شدند در صورت مشاهده و اطلاع از تخریب و تجاوز عرصه های ملی شهرستان ، فورا نسبت به توقف اقدام و پس از تشکیل پرونده با همکاری اداره ی متولی ، به دادگستری ارجاع دهند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ