منو
بيشتر
اخبار دریاچه ارومیه
میانه
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با ضرورت حفاظت محیط زیست برای معلمان منطقه کاغذ کنان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میانه از برگزاری کارگاه آموزشی برای معلمان و دبیران منطقه کاغذکنان شهرستان میانه خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: امیر قاسم زاده زئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میانه گفت: کارگاه آموزشی با عنوان اصول و مبانی و ضرورت حفاظت از محیط زیست ویژه معلمان منطقه کاغذکنان برگزار شد.
وی افزود:این کارگاه آموزشی با همکاری اداره آموزش و پرورش شهر آقکند برگزار و کارشناسان این اداره مطالبی را در این کارگاه ارائه کردند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میانه با تاکید بر نقش بی بدیل معلمان در اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست  گفت:در این کارگاه تعداد 130 نفر از معلمان منطقه کاغذکنان شرکت داشتند و مباحثی در رابطه با اصول و مبانی محیط زیست و ضرورت حفاظت محیط زیست، اقسام آلودگی­های محیط زیست و راهکارهای پیشگیری از آلودگی­های محیط زیست، نقش آموزش و پرورش در حفاظت از محیط زیست آموزش داده شد.

قاسم زاده افزود: در این هفته یک دوره آموزشی نیز برای دانش آموزان شهر میانه با موضوع محیط زیست و ضرورت حفاظت از آن نیز برگزار شد.
 
  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر