منو
بيشتر
اخبار برگزیده
عباس نژاد
1396/10/10 يكشنبه صدور 63 مورد اخطاریه زیست محیطی به واحدهای صنعتی و خدماتی آذربایجان شرقی معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از صدور 63 مورد اخطاریه زیست محیطی در آبان و آذرماه سالجاری به واحدهای صنعتی و خدماتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حسن عباس نژاد معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح تشدید نظارتها و پایش های شبانه روزی در دو ماهه گذشته بیش از 1300 نفر ساعت پایش شبانه توسط کارشناسان این اداره کل بر صنایع سطح استان صورت پذیرفته است.

وی افزود: در این بازدید ها 63 مورد اخطاریه به صنایع صادر گردیده که 7 مورد از این صنایع با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده است.

عباس نژاد اضافه کرد: این تعداد بازدید و پایش صنایع در 140 مسیر بوده که 600 نفر ساعت پایش ها در تبریز و 700 نفر ساعت در سطح استان توسط کارشناسان محیط انسانی اداره کل و ادارات حفاظت محیط زیست شهرستانها صورت پذیرفته است.

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان گفت: در راستای حفظ محیط زیست تمامی واحدهای صنعتی به صورت شبانه روزی پایش می گردند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی به شدت برخورد خواهد شد لذا از تمامی اهالی استان درخواست داریم در صورت مشاهده تخلف زیست محیطی از صنایع استان مراتب را با شماره تلفنهای 1812، 1540 و 33343513 به این اداره کل اطلاع دهند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ