منو
بيشتر
اخبار برگزیده
افتتاح

افتتاح
1396/11/21 شنبه همزمان با ایام الله دهه فجر؛ ایستگاه سیستم سنجش ریزگردها در بناب افتتاح شد+ تصاویر ایستگاه سیستم سنجش ریزگردها با دقت اندازه گیری ذرات معلق کمتر از 10 میکرون با اعتبار 2 میلیارد ریال در بناب افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به نقل از انعکاس بناب:صبح امروز ایستگاه سیستم ریزگردها با حضور مدیر کل محیط زیست استان، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی،سرپرست فرمانداری و سایر مسئولان در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

حمید قاسمی در حاشیه افتتاح این ایستگاه با بیان اینکه این ایستگاه با اعتبار ۲ میلیارد ریال ساخته شده است، گفت: این ایستگاه می تواند ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون را اندازه گیری و گزارش دهد.

مدیر کل محیط زیست آذربایجان شرقی بحث آلودگی هوا را دغدغه اصلی مردم شهرستان های بناب و ملکان عنوان کرد و گفت: بیشتر نگرانی مردم این دو شهرستان موضوع ریزگردها است که با نصب این دستگاه میزان ذرات معلق در هوا به دقت اندازه گیری می شود.

وی از نصب نمایشگر این ایستگاه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در حال حاضر اطلاعات این ایستگاه به صورت آنلاین به تبریز مخابره می شود و ما این اطلاعات را در اختیار مسئولان شهرستان بناب قرار خواهیم داد.

در انتهای این مراسم به سرکار خانم مقدم و آقای محمدی به عنوان فعالان محیط زیست لوح تقدیر داده شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ