منو
بيشتر
اخبار برگزیده
جلسه مشترک
1396/7/11 سه‌شنبه جلسه مشترک اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس در جلسه مشترک با حضور مدیر عامل منطقه آزاد ارس و مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی مشکلات زیست محیطی منطقه آزاد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، طی جلسه مشترک با حضور محسن عرب باغی مدیرعامل منطقه آزاد ارس و حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و جمعی از کارشناسان این دو ارگان در اداره کل حفاظت محیط زیست استان مسائل و مشکلات زیست محیطی منطقه آزاد ارس بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.
حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به تکمیل طرح مدیریت زیست محیطی منطقه آزاد ارس گفت: در این جلسه مقرر گردید واحدهای غیرمجاز مستقر در منطقه آزاد ارس در مدت زمان کوتاه و با اخذ تعهدات لازم به محل جدید منتقل شوند.
وی افزود:هدف ما حمایت از توسعه پایدار و متوازن صنایع است و در این راستا از کارشناسان و متخصصان خواسته ایم که ایده ها و راهکارهای عملی خود را در راستای سبز نمودن واحدها ارائه نمایند.
قاسمی در پایان گفت: با تعامل خوبی که در بین دستگاههای اجرایی استان وجود دارد شاهد کارهای خوب و موثری در حل مشکلات زیست محیطی استان بوده ایم.
محسن عرب باغی مدیرعامل منطقه آزاد ارس با اشاره به اهمیت حفظ محیط زیست گفت:به جد در منطقه پیگیر مسائل زیست محیطی هستیم و از تمامی واحدها خواسته ایم که ملاحظات زیست محیطی را حتما بکار گیرند.
وی افزود:پیگیر خرید و نصب ایستگاه سنجش آلودگی هوا در منطقه هستیم و حفظ محیط زیست از الویتهای این منطقه است.
 
 
کلمات کليدي
حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی،منطقه آزاد ارس
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ