منو
بيشتر
اخبار برگزیده
تشکلها
1397/1/26 يكشنبه تشکلهای زیست محیطی نقش موثری در آموزش عمومی دارند مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در دیدار نوروزی شبکه تشکلهای زیست محیطی استان گفت: نقش تشکلهای زیست محیطی در فرهنگ سازی و آموزش عمومی بسیار مهم و تاثیر گذار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در دیدار نوروزی اعضای شبکه تشکلهای زیست محیطی ضمن تبریک سال نو با اشاره به نقش مهم سمنها در فرهنگ سازی گفت: توان تشکلها در ارتباط با مردم و آموزش مسائل و چالشهای زیست محیطی می تواند بسیار تاثیر گذار و راهگشا باشد.

وی افزود: امروزه در کشور و استان چالشهای زیست محیطی فراوانی وجود دارد که برای حفظ محیط زیست نیازمند مشارکت همگانی هستیم و در این مورد نیز نیازمند همدلی و همراهی تشکلها هستیم.

قاسمی گفت: دریاچه ارومیه،حفظ تنوع زیستی،مدیریت پسماند،حفظ تالابها و آلودگی هوا از مهمترین چالشهای استان است.

وی گفت:امیدوارم در سال جدید با برنامه ریزی های مناسب بتوانیم با هماهنگی های بیشتر در راستای حفظ محیط زیست گامهای موثری برداریم.

وی اضافه کرد: ما خواستار ارائه راهکار های راهبردی از سوی انجمن های زیست محیطی استان  برای تعالی حوزه محیط زیست در استان هستیم اظهار داشت: همه مسئولان استانی بخصوص نماینده محترم ولی فقیه و استاندار محترم آذربایجان شرقی نیز بر حفظ و حراست از محیط زیست تاکید دارند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در پایان تاکید کرد: این اداره کل از توسعه کمی و کیفی تشکل‌های مردم نهاد حمایت و از تشکل‌های موجود انتظار داریم که با تمام توان در امر حفاظت از محیط زیست استان وارد شوند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ