منو
بيشتر
اخبار برگزیده
تشکلها
1397/1/26 يكشنبه تشکلهای زیست محیطی نقش موثری در آموزش عمومی دارند مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در دیدار نوروزی شبکه تشکلهای زیست محیطی استان گفت: نقش تشکلهای زیست محیطی در فرهنگ سازی و آموزش عمومی بسیار مهم و تاثیر گذار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حمید قاسمی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در دیدار نوروزی اعضای شبکه تشکلهای زیست محیطی ضمن تبریک سال نو با اشاره به نقش مهم سمنها در فرهنگ سازی گفت: توان تشکلها در ارتباط با مردم و آموزش مسائل و چالشهای زیست محیطی می تواند بسیار تاثیر گذار و راهگشا باشد.

وی افزود: امروزه در کشور و استان چالشهای زیست محیطی فراوانی وجود دارد که برای حفظ محیط زیست نیازمند مشارکت همگانی هستیم و در این مورد نیز نیازمند همدلی و همراهی تشکلها هستیم.

قاسمی گفت: دریاچه ارومیه،حفظ تنوع زیستی،مدیریت پسماند،حفظ تالابها و آلودگی هوا از مهمترین چالشهای استان است.

وی گفت:امیدوارم در سال جدید با برنامه ریزی های مناسب بتوانیم با هماهنگی های بیشتر در راستای حفظ محیط زیست گامهای موثری برداریم.

وی اضافه کرد: ما خواستار ارائه راهکار های راهبردی از سوی انجمن های زیست محیطی استان  برای تعالی حوزه محیط زیست در استان هستیم اظهار داشت: همه مسئولان استانی بخصوص نماینده محترم ولی فقیه و استاندار محترم آذربایجان شرقی نیز بر حفظ و حراست از محیط زیست تاکید دارند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در پایان تاکید کرد: این اداره کل از توسعه کمی و کیفی تشکل‌های مردم نهاد حمایت و از تشکل‌های موجود انتظار داریم که با تمام توان در امر حفاظت از محیط زیست استان وارد شوند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ