منو
بيشتر
اخبار برگزیده
بناب
1396/6/19 يكشنبه برگزاری مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع حفاظت از منابع آبی و احیا دریاچه ارومیه مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع حفاظت از منابع آبی و احیا دریاچه ارومیه در حاشیه جشنواره کباب بناب برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی،صیاد لطفی رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بناب با اعلام این خبر گفت: یکدوره مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان و تشکل زیست محیطی موسسه ماموریت برای حفاظت از محیط زیست شهری و روستایی بناب در حاشیه سومین جشنواره بناب کباب برگزار گردید.
وی افزود : این برنامه از برنامه های فرهنگ سازی ،اطلاع رسانی و آموزش ستاد احیا دریاچه ارومیه می باشد و در این جشنواره با استقبال بی نظیری در حال برگزاری می باشد.
رئیس ادره حفاظت محیط زیست شهرستان بناب گفت:این جشنواره از 17 الی 19 شهریور در این شهرستان در حال برگزاری می باشد و با توجه به استقبال خوب عموم مردم از این جشنواره فرصت بسیار مناسبی برای فرهنگ سازی زیست محیطی بود که با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان و ستاد منطقه ای احیا دریاچه در این جشنواره به صورت فعال شرکت کردیم.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ