منو
بيشتر
اخبار برگزیده
شورای معاونین
1397/1/19 يكشنبه حمایت از تولید ایرانی در اولویت تمام برنامه های حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقیگفت: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری حمایت از کالای ایرانیدر اولویت کاری این اداره کل در سال جدید قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در اولین جلسه شورای معاونین در سال جدید از معاونین، روسای ادارات ستادی ،شهرستانی و همکاران  خواست: در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری " حمایت از کالای ایرانی" در اولویت تمامی برنامه های اداره کل قرار گیرد.

وی گفت: یکی دیگر از برنامه های این اداره کل در سال جدید ساماندهی نیروی انسانی در راستای بهره وری و بازدهی مناسب است و در این راستا از معاونت توسعه مدیریت و منابع خواست برنامه ها و شاخص های خود را در این زمینه تدوین نماید.

قاسمی افزود: در سال جدید تمام توان خود را در راستای حل مسائل و مشکلات زیست محیطی واحدهای صنعتی و معدنی استان با تاکید بر توسعه متوازن و پایدار بکار خواهیم بست.

قاسمی گفت:با همدلی و تعامل خوبی که بین صنایع و این اداره‌کل وجود دارد، کارهای خوب و ارزنده‌ای در سال‌های اخیر در خصوص محیط زیست  استان صورت گرفته و شاهد کاهش محسوس آلودگی هوا در کلانشهر تبریز هستیم.
وی افزود: صنایع استان به عنوان صنایعی متعهد به مسائل زیست محیطی و حامیان اصلی حفاظت محیط زیست هستند و خود را جدا از این مجموعه نمی‌دانند
.
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان ‌شرقی تاکید کرد:  این اداره ‌کل از تمام برنامه‌های زیست محیطی صنایع حمایت می‌کند و آماده همکاری است
.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ