منو
بيشتر
اخبار برگزیده
کودک و محیط زیست

کودک و محیط زیست
1396/7/17 دوشنبه مراسم روز ملی کودک و محیط زیست در استان آذربایجان شرقی برگزار شد مراسم روز ملی کودک و محیط زیست با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زست آذربایجان شرقی، این مراسم با حضور سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار ،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مسئولین اداره کل حفاظت محیط زیست در کانون پورش فکری و کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.
در این مراسم معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: باید آموزش مسائل دینی ، زیست محیطی و نحوه برقراری روابط اجتماعی را از سنین کودکی در جامعه نهادینه کنیم چرا که این کار سبب می‌شود فرزندانمان از آسیب‌های اجتماعی مصون باشند.
وی افزود: مربیان کانون پرورش فکری استان در زمینه مسائل زیست محیطی رسالت خطیری دارند و البته در عرصه فرهنگ بهترین الگو برای کودکان و نوجوانان هستند و در این بین نقش آنها بسیار برجسته و موثر و مفید است.
شبستری در پایان  توجه به مناطق محروم و روستایی را یادآور شد و گفت: باید تمامی تلاش خود را برای خدمات رسانی بهتر به آنها به کار گیریم.
وی با تقدیر از تلاش‌های ارزنده کانون استان در ارتقای فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با کودکان و نوجوانان از هادی یوسف‌زاده مدیر کل کانون استان به جهت توسعه و تعمیق این برنامه‌ها در سال‌های اخیر قدردانی کرد.
افزودنی است :در این مراسم کودکان در رابطه با مسائل محیط زیست استان ، احیا دریاچه ارومیه و حفاظت از منابع آبی نقاشی کشیدند و همچنین قصه گوی کانون پرورش فکری برای کودکان داستان دریاچه ارومیه را گفت و رئیس اداره آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز مسائلی را برای کودکان عنوان نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ