منو
بيشتر
اخبار برگزیده
کودک و محیط زیست

کودک و محیط زیست
1396/7/17 دوشنبه مراسم روز ملی کودک و محیط زیست در استان آذربایجان شرقی برگزار شد مراسم روز ملی کودک و محیط زیست با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زست آذربایجان شرقی، این مراسم با حضور سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار ،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و جمعی از مسئولین اداره کل حفاظت محیط زیست در کانون پورش فکری و کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.
در این مراسم معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: باید آموزش مسائل دینی ، زیست محیطی و نحوه برقراری روابط اجتماعی را از سنین کودکی در جامعه نهادینه کنیم چرا که این کار سبب می‌شود فرزندانمان از آسیب‌های اجتماعی مصون باشند.
وی افزود: مربیان کانون پرورش فکری استان در زمینه مسائل زیست محیطی رسالت خطیری دارند و البته در عرصه فرهنگ بهترین الگو برای کودکان و نوجوانان هستند و در این بین نقش آنها بسیار برجسته و موثر و مفید است.
شبستری در پایان  توجه به مناطق محروم و روستایی را یادآور شد و گفت: باید تمامی تلاش خود را برای خدمات رسانی بهتر به آنها به کار گیریم.
وی با تقدیر از تلاش‌های ارزنده کانون استان در ارتقای فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با کودکان و نوجوانان از هادی یوسف‌زاده مدیر کل کانون استان به جهت توسعه و تعمیق این برنامه‌ها در سال‌های اخیر قدردانی کرد.
افزودنی است :در این مراسم کودکان در رابطه با مسائل محیط زیست استان ، احیا دریاچه ارومیه و حفاظت از منابع آبی نقاشی کشیدند و همچنین قصه گوی کانون پرورش فکری برای کودکان داستان دریاچه ارومیه را گفت و رئیس اداره آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز مسائلی را برای کودکان عنوان نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ