منو
بيشتر
اخبار برگزیده
نمایشگاه محیط زیست تبریز
1396/12/15 سه‌شنبه جلسه هماهنگی اولین نمایشگاه بین المللی محیط زیست تبریز2018 برگزار شد جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نمایشگاه بین المللی محیط زیست ،توسعه پایدار و صنایع وابسته تبریز2018 در محل اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، در ابتدای این جلسه که با حضورنمایندگان تام الاختیار صنایع ومدیران hseصنایع در محل اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد حسن عباس نژاد معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان با اشاره ضرورت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مطالب زیست محیطی گفت: امروزه یکی از شاخص های مهم حضور در بازارهای جهانی رعایت استانداردها و مسائل زیست محیطی است.

​​​​​​​وی افزود :یکی از تاثیر گذارترین راههای اطلاع رسانی فعالیتهای زیست محیطی صنایع و  واحدهای خدماتی در زمینه مسائل زیست محیطی حضور در نمایشگاهها است.

عباس نژاد گفت:نمایشگاه بین المللی محیط زیست تبریز که همزمان با رویداد بزرگ تبریز2018 فرصت بسیار مناسبی برای صنایع،ارگانها و واحدهای خدماتی است که با حضور در این نمایشگاه بتوانند علاوه بر انتقال تجربیات و اقدامات زیست محیطی خود را به اطلاع عموم برسانند.

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان تاکید کرد: نمایشگاه محیط زیست از لحاظ فرهنگ سازی و تبادل اطلاعات دارای اهمیت بوده و صنایع استان می توانند از این فرصت جهت ارائه آخرین دستاوردهای خود و استفاده از فناوریهای نو در زمینه حفظ محیط زیست استفاده کنند.

افزودنی است در ادامه داود قاسم زاده مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مطالبی را در خصوص نحوه حضور و ثبت نام صنایع و واحدها در این نمایشگاه ارائه و گفت: حضور فعال ، پرشور،محتوایی و با کیفیت صنایع و واحدهای دوستدار محیط زیست آذربایجان شرقی در این نمایشگاه یکی از اهداف اصلی است.

وی در پایان با تقدیر از رسانه های گروهی در خصوص ترویج مطالب زیست محیطی گفت:نقش رسانه ها در پربار بودن این نمایشگاه مهم و تاثیر گذار است.

در این جلسه نمایندگان واحدهای صنعتی در خصوص  نحوه حضور خود در نمایشگاه توضیحاتی را ارایه و مقرر شد به منظور حضور گسترده صنایع این استان در نمایشگاه ، هماهنگی های لازم با مجری برگزاری نمایشگاه صورت گیرد.

اولین نمایشگاه بین المللی "محیط زیست، توسعه پایدار و صنایع وابسته تبریز 2018" در   اردیبهشت ماه سال 97 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار می گردد.

 

کلمات کليدي
نمایشگاه بین المللی محیط زیست تبریز2018،تبریز،محیط زیست
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ