منو
بيشتر
اخبار برگزیده
دیدار با اهالی کوجووار
1397/9/15 پنجشنبه در پی انتشار بوی نامطبوع در غرب تبریز: مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اهالی منطقه کوجووار دیدار کرد مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اهالی منطقه کوجووار دیدار  و بر لزوم اجرای ضوابط زیست محیطی توسط صنایع تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی: شب گذشته در جریان بازدید حمید قاسمی از شرکت پالایش نفت و شرکت پتروشیمی تبریز، وی با حضور در جمع اهالی منطقه کوجووار بر لزوم توجه به رعایت ضوابط زیست محیطی توسط صنایع تاکید کرد و گفت: در جلسه ای که امروز با مدیران دو شرکت پتروشیمی و پالایشگاه تبریز داشتیم، بر لزوم توجه به اجرای کامل ضوابط زیست محیطی تاکید کردم.
وی افزود: بوی نامطبوع چند روز گذشته ناشی از یک نقص فنی در یکی از واحدهای شرکت پالایش نفت بود و این نقص بر طرف گردیده است.
قاسمی اضافه کرد: توسعه برای مهم است، اما مهمتر از آن ها محیط زیست و سلامت مردم است.

اجرای طرح های کاهش اثرات زیست محیطی باید زودتر به نتیجه برسد
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی شب گذشته در دیدار با مدیران شرکت پتروشیمی تبریز گفت: در انجام طرح های کاهش اثرات زیست محیطی این شرکت باید تسریع شود.

حمید قاسمی افزود: کارها باید اولویت بندی شود تا طرح های زیست محیطی زودتر به نتیجه برسند. پتروشیمی تبریز در بحث اجرای طرح های زیست محیطی زحمات زیادی کشیده است، اما باید به انتظارات مردم پاسخ داده شود.

وی ادامه داد: همان طور که امروز گفتم، بحث اجرای طرح های توسعه ای این دو شرکت تا اجرای کامل طرح های زیست محیطی باید متوقف شود و اقدامات فوری برای رفع برخی نواقص طرح های زیست محیطی انجام شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ